Пошук
Close this search box.
Спілки харчових компаній можуть отримати до 5,5 млн грн на експорт
shipping

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) оголосила прийом грантових заявок на реалізацію заходів з формування та діяльності експортних альянсів. Пише newfood.media.

Експортним альянсом організатори програми називають об’єднання не менше як 5 підприємств для спільного просування та збуту своєї продукції на зовнішніх ринках. 

У програмі можуть брати участь зареєстровані в Україні альянси, асоціації, спілки, об’єднання тощо, які представляють інтереси бізнесу. USAID розраховує, що грантова діяльність повинна зрештою призвести до укладання договорів про експортні продажі та/або угод про залучення інвестицій, а також до збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Організатори наголошують, що заявники повинні бути неурядовими організаціями. Учасниками експортного альянсу можуть бути підприємства приватної форми власності (юридичні особи/фізичні особи-підприємці), офіційно зареєстровані в Україні, кількість працівників яких повинна бути меншою, ніж 250 осіб, а річний оборот не перевищувати 50 млн євро.

Заявники можуть подавати одну грантову заявку від однієї організації.

Програма USAID КЕУ очікує надати близько $1,5 млн шляхом присудження орієнтовно 15 грантів.

СУМА КОЖНОГО ГРАНТУ СТАНОВИТИМЕ ВІД $35 ТИС. ДО $150 ТИС. (1,3 – 5,5 МЛН ГРН)

Очікується, що кожен грант в рамках цього запиту триватиме до дванадцяти місяців. 

Тип гранту буде визначено під час переговорного процесу, залежно від передбаченої діяльності, а також можливостей і досвіду грантоотримувача.

Остаточні суми залежатимуть від переліку заходів у рамках відповідної грантової угоди та кінцевих перемовин, отже, можуть бути нижчими або виходити за межі вказаних вище сум.  

Також організатори уточнюють, що усі гранти будуть фінансуватися та виплачуватися в українських гривнях. Внесок грантоотримувача у грантовій програмі має складати щонайменше 25% бюджету.

Джерело та фото: newfood.media

Зараз читають