Пошук
Close this search box.
Світовий дефіцит цукру досягне 5,4 млн т — Alvean
завантаження

Провідний світовий трейдер прогнозує дефіцит цукру шостий поспіль рік через погані прогнози виробництва в Індії, що зменшить світові запаси цукру. «Світ перебуває на межі дефіциту цукру», — сказав Мауро Віржіно з Alvean, яку контролює бразильський виробник Copersucar SA, пише Bloomberg, повідомляє Ukrsugar.

Через аномальну погоду Індії, другому за величиною постачальнику цукру у світі, можливо, не вдасться експортувати цукор у новому сезоні, що починається у жовтні. Недостатні мусонні опади також можуть завадити індійським фермерам висаджувати цукрову тростину.

Також Alvean очікує проблем у Таїланді, одному з ключових експортерів цукру, оскільки високий прибуток від вирощування касави відштовхує фермерів від цукрової тростини.

На світовому ринку очікується дефіцит цукру в 5,4 млн т нового сезону, що вище, ніж дефіцит в 1 млн т цього сезону. Це буде шостий рік дефіциту, згідно з оцінками компанії.

У той час як Бразилія збільшує виробництво і очікується, що врожай цього року досягне 40 млн т, близько до рекорду, з прогнозами аналогічного рівня наступного року, “однієї Бразилії недостатньо, щоб задовольнити потреби світового ринку”, заявив Віржино.

Джерело та фото: Ukrsugar

Зараз читають