Пошук
Close this search box.
Тарас Висоцький: доступ до європейського ринку важливий для розвитку агросектору країни
Висоцький

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький взяв участь у засіданні Комітету підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України. Під час засідання були обговорені питання роботи агросектору в 2023 році та координації діяльності з Мінагрополітики в 2024 році. Пише uga.ua

Як зазначив Тарас Висоцький, у 2024 році для сільгоспвиробників залишаються основними виклики, які пов’язані з повномасштабною війною – це питання фінансування, логістичні шляхи експорту та розмінування сільськогосподарських земель.

«Попри те, що, на жаль, майже 20% територій залишаються тимчасово окупованими, валове виробництво агропродукції в 2023 році є одним з найбільших, а урожайність – рекордна. Експорт на рівні 2019-2020 років. Це все завдяки стійкості і вмінню українських аграріїв працювати і боротися», – зазначив Тарас Висоцький.

За його словами, один з важливих напрямів роботи Мінагрополітики – допомога аграріям на деокупованих територіях.  Також у пріоритеті – продовження адаптації українського законодавства до  норм і стандартів ЄС. За словами Тараса Висоцького, близько 40% всього законодавства ЄС стосується агросектору. Він наголосив, що доступ до європейського ринку – дуже важливий для розвитку агросектору країни.

Джерело та фото: uga.ua

Зараз читають