Пошук
Close this search box.
У Мексиці виробництво цукру зменшилося до 10-річного мінімуму
цукор

Czarnikow прогнозує, що в сезоні 2023/24 МР (жовтень-вересень) в Мексиці виробництво цукру впаде на 15%, порівняно з попереднім сезоном, — до 4,7 млн т, що є найнижчим рівнем за останні 10 років, повідомляє Reuters, пише ukrsugar.com

За словами аналітика Czarnikow Стефані Родрігес, це пов’язано з поганим розвитком цукрової тростини через дефіцит опадів, що призвело до низьких обсягів тростини на гектар та поганих промислових показників при переробці. Вона додає, що зі зниженим виробництвом цукру Мексика буде змушена імпортувати його, як і минулого сезону, ймовірно, з країн Центральної Америки, таких як Гватемала, Гондурас та Сальвадор, для виконання своєї експортної квоти до США.

Минулого сезону понад 50% імпорту мексиканського цукру припадало на Індію, але цього року це малоймовірно, оскільки індійський уряд не дозволив експорт через обмежене виробництво. Це означає, що Мексика, швидше за все, ще сильніше залежатиме від поставок із Центральної Америки, які зазвичай експортують близько 3,3 млн т цукру на рік, і цього року більша частина цього обсягу піде до Мексики.

Джерело та фото: ukrsugar.com

Зараз читають