Пошук
Close this search box.
У Польщі тривають переговори між аграрними відомствами двох країн
001-01

У Варшаві другий день тривають переговори між Україною та Польщою щодо агроекспорту. Пише minagro.gov.ua

Вчора відбулась міжміністерська зустріч із залученням представників профільних аграрних асоціацій двох країн. Участь у переговорах взяли з української сторони Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський, заступник міністра агрополітики Маркіян Дмитрасевич, заступник міністра економіки Тарас Качка. З польської – Міністр сільського господарства і розвитку села Польщі Чеслав Секерський, заступник міністра Міхал Колодзейчак, представники українських та польських аграрних асоціацій.  

Під час зустрічі Микола Сольський наголосив на важливості проведення переговорів у широкому форматі із залученням профільних асоціацій, а також пошуку рішень для вирішення ситуації з експортом української агропродукції.

“Важливо, що ми почали спілкуватися у такому форматі. Можемо вислухати і почути один одного, українська і польська сторони, і знайти спільні точки зору. Краще ніж ми з вами ситуацію ніхто не знає”, – відзначив на початку зустрічі Микола Сольський. 

Українська сторона представила польським колегам аналіз свого експорту  у Польщу та  інші країни ЄС. А також зміни, які відбуваються в агроекспорті з початку повномасштабного вторгнення росії, в тому числі завдяки роботі морського коридору. Ці цифри розвінчують негативну інформацію навколо українського агроекспорту. 

Перемовини між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством сільського господарства та розвитку села Республіки Польща тривають. Сьогодні також заплановане спільне засідання урядів двох країн. 

Джерело та фото: minagro.gov.ua

Зараз читають