Пошук
Close this search box.
У Швеції буде розміщено перший завод з виробництва безвикопних добрив Power2Earth в рамках історичного підприємства вартістю 2 мільярди євро
Screenshot_2

Здійснюючи новаторський крок, Fertiberia, Lantmännen і Nordion Energi оприлюднили свою співпрацю над Power2Earth, знаменуючи першу компанію Швеції у виробництві мінеральних добрив без використання викопних речовин. Цей амбітний проект із грандіозними інвестиціями у 2 мільярди євро має революціонізувати сільськогосподарський сектор шляхом різкого скорочення викидів вуглецю та підвищення стійкості виробництва продуктів харчування до кінця 2028 року.

Ініціатива Power2Earth виступає маяком інновацій у боротьбі північного регіону зі зміною клімату. Завдяки використанню потужності відновлюваних джерел енергії, включаючи енергію вітру та гідроелектроенергії, разом із передовою технологією електролізу, проект обіцяє виробляти один мільйон тонн добрив з низьким вмістом вуглецю щорічно. Цей значний перехід до виробничих процесів на основі водню є не лише технічним досягненням, але й сильним кроком до скорочення викидів вуглецю в сільському господарстві Швеції приблизно на 25%.

Джерело та фото: дайджест МінАгро з посиланням на bnnbreaking.com

Зараз читають