Пошук
Close this search box.
У жовтні частка зернових у загальному навантаженні на Укрзалізниці зросла до 20%
вагон

Частка зернових у загальному навантаженні на мережі Укрзалізниці в жовтні зросла до 20%. Такий показник було озвучено під час наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку 26 жовтня, повідомив Rail.insider.

«Наразі середньодобове навантаження сягає 71,5 тис. тонн. Порівняно з вереснем показник зріс на 19 тис. тонн, або 36%. При цьому спостерігається значне збільшення обсягу навантаження зернових на мережі залізниці України. Наприклад, 25 жовтня показник сягнув 90,2 тис. тонн, тобто було завантажено зерном 1541 вагон. Загалом на мережі навантажено вже понад 1,5 млн тонн зернових», – ідеться в повідомленні.

Як зауважив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, на позитивні показники передусім вплинула робота тимчасового чорноморського коридору. Так, останнім часом вивантаження в портах Великої Одеси збільшилося майже до 700 вагонів на добу. Ще приблизно 200 вагонів вивантажується щодоби в портах Дунаю.

Також демонструють позитивну динаміку перевезення зернових в експортному сполученні. Зокрема, їх обсяг за 25 діб жовтня сягнув майже 1,346 млн тонн.  У напрямку портів було транспортовано 726,3 тис. тонн, а до західних прикордонних переходів України — 619,2 тис. тонн.

Джерело та фото: Railinsider

Зараз читають