Пошук
Close this search box.
Українські виробники та переробники продуктів харчування можуть отримати генератори від ФАО
трансформатори

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки уряду Німеччини надасть дизельні генератори потужністю до 550 кВА виробникам агропродовольчої продукції, які відіграють важливу роль у переробці та виготовлені основних продуктів харчування. У межах програми кожен відібраний агровиробник отримає дизель-генератор для забезпечення безперебійної роботи підприємства у разі відключення електроенергії чи інших енергетичних криз. Пише agroelita.info

 Програма реалізується у дев’яти областях України, а саме в Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській та Херсонській областях, щоб підвищити самоокупність та стійкість національних виробників. 

Щоб взяти участь у програмі, виробники та переробники харчових продуктів повинні подати заявку через форму Kobo за посиланням: https://ee–eu.kobotoolbox.org/x/hOYIWd7R з 28 березня до 7 квітня 2024 року. Заявки приймаються від підприємств харчової промисловості, що працюють у таких сферах, як тваринництво; агропереробка; виробництво основних продуктів харчування (хліб, молоко, м’ясо, риба); холодильне зберігання овочів (у тому числі картоплі), фруктів, ягід, горіхів; надання основних послуг для харчових ланцюгів доданої вартості – дослідження. 

Кінцевий термін реєстрації – 7 квітня 2024 року. 

Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок учасники програми отримають підтвердження або відхилення своїх заявок. Відібрані виробники агропродовольчої продукції будуть повідомлені про час і місце отримання допомоги, де вони зможуть забрати генератор. 

Зверніть увагу, що через великий попит і обмежену кількість генераторів не всі заявники зможуть отримати допомогу. 

Гаряча лінія ФАО: +38 099 090 7582; +38 068 318 0943; UA–Feedback@fao.org

Джерело та фото: agroelita.info

Зараз читають