Пошук
Close this search box.
Укрпошта почне продавати забуті посилки з аукціону
ukrpochta

Укрпошта запускає аукціон із продажу забутих посилок. Це дуже популярна на заході розвага і навіть спосіб заробити. Пише top.today.ua

Законодавство та внутрішні протоколи Укрпошти сьогодні передбачають певну логістику посилок. Якщо одержувач не забрав її, посилка повертається відправнику. Якщо ж він за нею не приходить протягом двох тижнів, то посилка відправляється на спеціально обладнаний склад.

Після цього й одержувач, й відправник протягом шести місяців можуть її забрати. Якщо цього не відбувається, власником посилки стає сама компанія.

“Наразі на складах компанії знаходяться десятки тисяч незатребуваних посилок, які зберігаються там понад півроку. Раніше такі поштові відправлення просто знищувалися. Відтепер згідно законодавства ми можемо продати ці посилки і компенсувати витрати на їх логістику та зберігання, як це роблять у більшості країн світу”, – повідомив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський.

У компанії уточнили, що посилки мають намір продавати з аукціону. Стартова ціна лотів буде символічною – 10 грн. Перед виставкою на продаж з посилки видалять усі дані про відправника, одержувача та вартість її пересилання.

Таким чином, учасник аукціону не знатиме, що знаходиться всередині й це лише додасть азарту процесу. Ігор Смілянський зазначив, що самі співробітники компанії не зможуть брати участь у торгах, щоб уникнути корупційної складової.

“Як компанія державного сектору, ми маємо залучати всі можливості для того, щоб бути ефективними і генерувати прибуток для бюджету України, й, відповідно, для забезпечення армії та соціальних виплат”, – зазначив Смілянський.

Джерело та фото: top.today.ua

Зараз читають