Пошук
Close this search box.
Уряд має на меті 7-кратний стрибок у закупівлях пшениці в окремих штатах Індії
пшениця

У розпал передвиборчої агітації до Лок Сабха, яка триває, Центр оголосив про плани значно збільшити закупівлю пшениці з нетрадиційних штатів Уттар-Прадеш, Раджастхан і Біхар і поставив собі за мету семикратне зростання закупівель до 5 мільйонів тонн у поточний 2024-25 маркетинговий рік.

Крім того, навіть незважаючи на те, що заборона на експорт пшениці продовжується, «зараз експорт буде для нас мрією», заявив міністр продовольства Санджив Чопра журналістам у четвер.

«УП, Біхар і Раджастхан внесли набагато менше, ніж могли б зробити. Цього року ми плануємо закупити 31 мільйон тонн пшениці. З яких ми сподіваємося закупити щонайменше 5 мільйонів тонн у трьох нетрадиційних штатах”, – сказав він.

У той час як Уттар-Прадеш, Раджастхан і Біхар разом внесли лише 670 000 тонн до центрального пулу протягом 2023-24 маркетингового року (квітень-березень), держава вирішила закупити 16 відсотків від загального обсягу закупівель пшениці в 31 рік. мільйон тонн, встановлених на 2024-25 роки.

Закупівля пшениці за мінімальною ціною підтримки (MSP) зазвичай здійснюється головним агентством Центру Food Corporation of India (FCI) та державними установами. Однак кооперативи Nafed і NCCF також були задіяні з метою закупівель у 500 000 кожен цього року.

Джерело та фото: дайджест МінАгро України з посиланням на business-standard

Зараз читають