Пошук
Close this search box.
Уряд запускає програму компенсації аграріям вартості сільгосптехніки вітчизняного виробника
05

Кабінет Міністрів України запускає програму 25% компенсації вартості сільгосптехніки українського виробництва. Пише agroreview.com

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“Підтримка національного виробника, стимулювання попиту на продукцію й товари, зроблені в Україні, – основа нашої державної політики. Запровадження програми компенсації 25% вартості української сільгосптехніки, яку купують наші аграрії, – лише одна з програм такої підтримки. На її реалізацію ми заклали в бюджет цього року 1 млрд грн. Надалі плануємо розширити дію програми на інші види техніки вітчизняного виробництва”, – зазначила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко.

Вона підкреслила, що виготовляти українське, купувати українське, розвивати українську промисловість – це наш шлях до економічного зростання та самозарадності.

Перелік постачальників агротехніки, вартість якої може бути частково компенсована за умовами програми, почне формуватись після набрання чинності рішення уряду та буде оприлюднений на офіційному сайті Міністерства економіки.

Для отримання часткової компенсації вартості сільгосптехніки аграріям необхідно буде придбати техніку вітчизняного виробництва та подати до уповноваженого банку заявку на компенсацію і підтвердні документи.

Джерело та фото: Agroreview

Зараз читають