Пошук
Close this search box.
В Астарті прогнозують, що врожайність і якість цукрових буряків в цьому році буде вищою, ніж в попередньому
astarta

Аграрні підприємства агропромхолдингу «Астарта» приступили до збирання цукрових буряків. 8 вересня розпочали аграрії Вінниччини. Полтавщина приєднається до збиральної кампанії 14 вересня. Про це повідомили в пресслужбі компанії, пише latifundist.com.

Загальна площа під культурою складає 39 тис. га.

За попередніми оцінками фахівців компанії цьогорічна врожайність і якість цукрових буряків буде вищою і кращою за минулорічні показники.

«Готуючись до поточної збиральної кампанії та враховуючи досвід попередніх сезонів, команда Астарти особливу увагу приділила її логістичній складовій. Зокрема, компанія інвестувала кошти у облаштування майже 90 км польових доріг. Також, за ініціативи Астарти та у тісній співпраці з Полтавською обласною військовою адміністрацією і Глобинською громадою, завершується ремонт 25 км відрізку автомобільної дороги загального користування Манжелія — Глобине», — йдеться у повідомленні.

Щоб оптимізувати процес доставки сировини з поля на місце складування, «Астарта» придбала 22 самохідні перевантажувачі.

Астарта продовжує активно впроваджувати цифрові продукти AgriChain, в тому числі новий модуль AgriChain Logistics для оптимізації процесів збирання, доставки, розміщення та переробки сировини.

Джерело та фото: latifundist.com

Зараз читають