Пошук
Close this search box.
В Індії виробництво цукру під загрозою через дефіцит опадів
Delhi

У недавньому інтерв’ю керуючий директор Федерації кооперативних цукрових заводів штату Махараштра Санджай Кхатал висловив серйозне занепокоєння з приводу поточного стану цукрової тростини в регіоні. За його словами та даними метеорологічної служби, деякі райони Махараштри отримали на 20% менше опадів, ніж зазвичай. Це може негативно позначитися на загальному рівні виробництва цукру в країні, що, у свою чергу, посилить тиск на ціни на продовольство, які вже й так зростають, пише Bloomberg, повідомляє ukrsugar.com.

За даними президента Асоціації виробників цукру Індії, поки що немає офіційних переговорів з урядом щодо скорочення експорту цукру. Проте таку можливість не виключено, особливо з урахуванням майбутніх виборів.

Індія є другим за величиною виробником цукру у світі після Бразилії. Будь-який дефіцит у виробництві може викликати коливання на світовому ринку цукру, зокрема підвищення цін на цукрові ф’ючерси в Нью-Йорку та Лондоні.

Незважаючи на те, що 94% площ, призначених для вирощування цукрової тростини в Індії, мають іригацію, дощі все одно необхідні для поповнення запасів підземних вод та наповнення водосховищ. За даними урядової Водної комісії, запаси води у 146 основних водосховищах країни на 21% менші, ніж роком раніше.

Ситуація особливо напружена в Карнатаці, третьому за величиною виробнику цукру в Індії. Очікується, що цьогорічний урожай впаде на 20% через дефіцит опадів.

У цих умовах експерти закликають до додаткових заходів щодо збереження води та ефективного планування експорту, щоб забезпечити стабільність як на внутрішньому, так і світовому ринку цукру.

Джерело та фото: ukrsugar.com

Зараз читають