Пошук
Close this search box.
В Україні роздадуть 2 млн євро грантів на бізнес з виробництва харчів
гранти

Благодійний фонд «Повір у себе», німецька компанія «ДЕГ» (Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbH) та агропромисловий холдинг «Астарта-Київ» започаткували конкурс грантів «Курс на Незалежність». Пише newfood.media.

За умовами конкурсу, організатори збираються виділити 2 млн євро грантів на розвиток власної справи підприємцям, які офіційно зареєстровані в Україні (Полтавська, Вінницька, Житомирська, Харківська, Тернопільська, Чернігівська та Хмельницька області).

Перевага у відборі грантоотримувачів надаватиметься вразливим категоріям населення, зокрема, особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, родинам військовослужбовців тощо. Або підприємцям, які готові працевлаштувати ці категорії.

БУДЕ ОБРАНО 100 ПЕРЕМОЖЦІВ

Всі вони отримають до 20 тис. євро (приблизно 800 тис. грн) на необхідне обладнання для ведення власного бізнесу.

Крім того, грантоотримувачі пройдуть тренінги й поглиблену програму навчання у Київській школі економіки та бізнес-школі MIM. Очікується, що в результаті вони матимуть дієві інструменти для виходу на стабільні ринки збуту своєї продукції чи послуг.

Анкету учасника конкурсу можна заповнити за лінком, а з переліком громад-учасників – ознайомитися тут.

Дедлайн подачі заявок на участь у конкурсі – 12 жовтня 2023 року

За умовами конкурсу, грантоотримувачі повинні створити 3 додаткових робочих місця, а також передати громадам 10% від суми гранту у вигляді виробленої харчової продукції.

Зв’язатися з організаційним комітетом можна за допомогою пошти: independence.project.2023@gmail.com. 

Джерело та фото: newfood.media

Зараз читають