Пошук
Close this search box.
В збереженні водного балансу в Україні важливу роль відіграють сучасні технології, – Віталій Головня
1

У зв’язку з глобальним потеплінням найважливіше для України і всього світу – раціональне і збалансоване використання води. Щоб залишити якісну воду для майбутніх поколінь. Пише minagro.gov.ua

Про це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня під час вітального слова на Міжнародній науково-практичній  конференції «Вода для миру», присвяченій Всесвітньому дню водних ресурсів.

Захід організовано Національною академією аграрних наук України за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства та інших державних установ.

За словами заступника Міністра агрополітики, в збереженні водного балансу в Україні важливу роль відіграють сучасні технології. Зокрема, що стосується розвитку сільськогосподарського сектору. 

«Щоб Україна залишалася гарантом національної і світової продовольчої безпеки, необхідні новітні технології –  енергоефективні, ресурсозберігаючі та економічно ефективні», – зазначив Віталій Головня. 

Заступник Міністра зауважив, що в Україні нерівномірно збалансовані водні ресурси. В одних регіонах треба проводити осушення, в інших – зрошення. Тому важливі сучасні підходи до розвитку сільського господарства, які б забезпечували раціональне використання і збереження води.

У конференції  взяли участь представники державного сектору, науковці, міжнародні експерти. 

Джерело та фото: minagro.gov.ua

Зараз читають