Пошук
Close this search box.
Велика Британія обіцяє збільшити економічні можливості в регіоні Боно в Гані: акцент на секторах птахівництва та кешью
agro

Верховний комісар Великобританії мадам Гарієтт Томпсон під час робочого візиту до Дормаа виклала бачення партнерства та зростання, яке резонує з прагненнями місцевого населення. Це був не просто черговий дипломатичний візит; це був маяк надії для птахівників і фермерів, які вирощують кеш’ю, що засіяли ландшафт цієї жвавої громади. Обговорення точилося навколо зміцнення економічного ландшафту шляхом стратегічних інвестицій, зокрема, у секторах птахівництва та кешью. Пише minagro.gov.ua

Зобов’язання Сполученого Королівства, як сформулювала мадам Томпсон, полягає в залученні приватних інвесторів до цього родючого, але недостатньо освоєного регіону за підтримки уряду Великобританії, який працює рука об руку з місцевими структурами управління.

Потенціал трансформації економіки регіону шляхом цільових інвестицій у ці сектори важко переоцінити. Птахівництво та вирощування кешью — це не лише сільськогосподарська діяльність у регіоні Боно; вони є порятунком для тисяч сімей. Пропозиція Великої Британії наповнити ці сектори свіжим капіталом і технологічними ноу-хау красномовно говорить про розвиток відносин між Ганою та Великою Британією — відносин, заснованих на взаємній повазі, спільних цінностях і визнанні зростаючої ролі Гани на світовій арені.

Джере та фото: minagro.gov.ua

Зараз читають