Пошук
Close this search box.
Великі виробники зерна в Китаї використовують наукові технології, щоб гарантувати продовольчу безпеку 
зерно китай

Зараз у Китаї повним ходом йде весняна посiвна, яка має вирішальне значення для забезпечення врожаю зернових.

Дослідницькi установи об’єднуються з фермерами, щоб виростити високоврожайні сорти сільськогосподарських культур і випробувати передові методи посіву на експериментальних полях.

Згідно з офіційними даними, виробництво зерна в Китаї в 2023 році зросло на 1,3 відсотка в річному обчисленні до рекордного рівня в 695,41 мільйона тонн. Це вже дев’ятий рік поспіль, коли Китай реєструє врожай зерна понад 650 млн тонн.

Відповідно до цьогорічного звіту про роботу уряду, будуть докладені подальші зусилля для забезпечення стабільного виробництва та постачання зерна та інших основних сільськогосподарських продуктів, включаючи пожвавлення насіннєвої галузі, здійснення проривів у ключових сільськогосподарських технологіях та усунення слабких місць у сільськогосподарській техніці та обладнанні.

На тлі процесу урбанізації в Китаї з’явилося більше великих виробників зерна. Збільшення використання техніки дало їм змогу керувати більшою кількістю переданих сільськогосподарських угідь для масштабних операцій.

Джерело та фото: дайджест МінАгро України

Зараз читають