Пошук
Close this search box.
VITAGRO PARTNER відкрив новий завод BAYTON
vitagro01

VITAGRO PARTNER відкрив новий завод із виробництва ЗЗР і мікродобрив – BAYTON, що у с. Івашківці. Це крок уперед для аграрних героїв, які збираються вести справжню революцію у сільському господарстві! 

Адже компанія VITAGRO PARTNER інвестує у розвиток, щоб забезпечити наших аграріїв якісними засобами захисту вітчизняного виробництва. Це показує, що ми віримо в потенціал України та готові вкладати українські ресурси у сільське господарство! 

Середня потужність виробництва мікродобрив та рідких комплексних добрив становить неймовірні 18 тисяч тонн за сезон!  Фасування здійснюється в тару по 5, 10 і 20 літрів, що дозволяє розвивати в середньому потужність у 2 тонни на годину. Це точність, швидкість та якість, які допоможуть аграріям досягти максимальних результатів! 

Відкрив завод Почесний президент Групи компаній VITAGRO – Сергій Лабазюк і, з нагоди такої події, передав від компанії VITAGRO PARTNER для потреб ЗСУ дрони та 6 позашляховиків. Це ще один крок до підтримки наших військових та захисту нашої країни. 

Джерело та фото: Vitagro

Зараз читають