Пошук
Close this search box.
Віталій Головня: Програми розвитку рибного господарства важливо впроваджувати на місцевому рівні
рибне господарство

Під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віталія Головні відбулася нарада стосовно розробки та реалізації програм розвитку галузі рибного господарства України. Участь в нараді взяли представниками обласних військових адміністрацій та Мінагрополітики. 

Віталій Головня підкреслив важливість реалізації програм розвитку рибного господарства та пріоритетність робіт із зариблення природних водойм на місцевому рівні.

“Реформа рибної галузі дозволила збільшити надходження до місцевих бюджетів від спеціального використання водних біоресурсів. Спрямування цих коштів на зариблення природних водойм сформують збільшення прибутку для підприємців, державного та місцевих бюджетів у вигляді податків, за рахунок промислового повернення, розвитку рекреаційного рибальства, туризму тощо”, – наголосив Віталій Головня. 

Він також відзначив, що постійний попит мальків для зариблення створюватиме значний екологічний та соціальний ефект, та стимулюватиме розвиток аквакультури. Окрім того, це створення додаткових робочих місць та позитивний вплив на сталий розвиток громад.

Представники обласних військових адміністрацій погодились з необхідністю реалізації програм розвитку галузі рибного господарства за рахунок місцевих бюджетів.

Джерело та фото: дайджест МінАгро України

Зараз читають