Пошук
Close this search box.
Врожай кукурудзи у США зібрано на 82%, рейтинги пшениці залишаються стабільними
кукурудза з ройтерс

Згідно з середніми оцінками 10 аналітиків, опитаних Reuters, у щотижневому звіті Міністерства сільського господарства США (USDA), збір врожаю кукурудзи в США зібрано на 82%, а сої – на 92%.

Щодо врожаю озимої пшениці в США, який буде зібрано в 2024 році, аналітики в середньому очікували, що Міністерство сільського господарства США оцінить 47% урожаю в хорошому або відмінному стані, не змінившись порівняно з рейтингами минулого тижня, які були першими для нового врожаю. Початкові рейтинги уряду були найвищими на кінець жовтня з 2019 року, відображаючи покращену вологість ґрунту після трирічної посухи в рівнинному пшеничному поясі.

За даними Міністерства сільського господарства США (USDA), частка виробництва озимої пшениці в США в районі посухи впала до 42% станом на 31 жовтня, порівняно з 49% минулого тижня та значно менше порівняно з 74% рік тому.

Посів озимої пшениці майже завершено. Аналітики в середньому очікували, що USDA повідомить про завершення посіву на 91%, порівняно з 84% станом на 29 жовтня.

Джерело та фото (дайджест МінАгро України): з посиланням на nasdaq.com

Зараз читають