Пошук
Close this search box.
Яйця, м’ясо птиці, цукор: Польща готує нові заборони на українські продукти
agroprodutsiya

Польський Єврокомісар Януш Войцеховський, відповідальний за сільське господарство, запропонував Єврокомісії ввести локальні заборони на ввезення українських яєць, м’яса птиці та цукру. Про це повідомляє i.pl. пише agropolit.com

За його словами, останні пропозиції Єврокомісії не вирішують проблеми надмірного імпорту з України. Він вперше публічно та офіційно висловив незгоду з обмеженнями, запропонованими Валдісом Домбровскісом, заступником голови Єврокомісії з питань торгівлі.

Януш Войцеховський незадоволений лімітами на імпорт яєць, птиці та цукру. Він наголосив, що при визначенні лімітів за базовий треба брати минулий рік, коли спостерігався дуже великий приплив українських товарів до Євросоюзу.

Януш Войцеховський підкреслив, що складна ситуація, пов’язана з надмірним імпортом, поширюється на весь Євросоюз.

Я не хочу вдаватися в деталі, тому що це внутрішня робота Єврокомісії, але я пропоную дещо інший спосіб визначення базового року, який би більше захищав ринок ЄС у цих трьох продуктах. Я дуже відданий цьому. Я не хотів би повторення драматичної ситуації із зерновими минулого року, коли експорт фактично досяг таких рівнів, які дестабілізували європейський, а особливо ринок Польщі та сусідніх країн» – зазначив Януш Войцеховський.

Джерело та фото: agropolit.com

Зараз читають