Пошук
Close this search box.
Як технології допомагають контролювати техніку
cropwise

Діджиталізація стрімко захопила та спростила усі сфери нашого життя. І агровиробництво не є винятком з цього глобального тренду.

Якісно та ефективно провести посівну, зібрати врожай чи виконати інші польові роботи без сучасних технологій вже просто неможливо.

У Групі АГРОТРЕЙД користуються системою цифрової агрономії Cropwise Operations . Її спеціальний блок “Телематика” стежить за тим, скільки гектарів вже обробив, наприклад, трактор чи комбайн, а скільки ще залишилося, фіксує тривалість робіт та, звісно, витрати палива.

“Уся наша техніка обладнана не лише GPS-навігаторами, а й датчиками, що контролюють швидкість та витрату палива. Орендована техніка також не вирушить у поле допоки не буде оснащена всім необхідним. Водії заправляються за картками, тому ми знаємо, скільки палива залили у машину, а датчики витрат фіксують його використання. Кожна агрооперація компанії і трактор чи комбайн, що її виконують, відображаються у системі Cropwise Operations. Це дозволяє автоматично перевірити, скільки пального трактор витратив, наприклад, на культивацію грунту. У такий спосіб ми у “цифрі” контролюємо ефективність використання ресурсів та виключаємо різноманітні зловживання”, — розповідає директор IT-департаменту Групи АГРОТРЕЙД Сергій Орлов.

Більше того, сучасні технології допомагають і у боротьбі проти загарбників. Під час окупації Чернігівщини наша IT-команда віддалено заблокувала системи керування заправними станціями Групи, аби вороги не змогли скористатися пальним компанії.

Джерело та фото: пресреліз Agrotrade

Зараз читають