Пошук
Close this search box.
Як українські фермери протистоять викликам: Українські господарства забезпечені ЗЗР на 72,4% 
оприскувач

Українські фермери забезпечені засобами захисту рослин на 72,4% від зазначеної потреби на першу половину року, загалом маючи 19,77 тис. тонн таких препаратів. Ця цифра відповідає 72,4% від загального обсягу, який було попередньо визначено на рівні 27,28 тис. тонн.

За даними, опублікованими Міністерством аграрної політики та продовольства станом на 4 квітня, в арсеналі аграріїв знаходиться 13,08 тис. тонн гербіцидів. Це складає 73,6% від обсягу, який аграрії планували використати, а саме 17,76 тис. тонн.

Серед регіонів найвищий рівень готовності до сезону спостерігається у Вінницькій (92,1%), Дніпропетровській (92%), Полтавській (91,6%), Запорізькій (90,5%), та Харківській (90,3%) областях, демонструючи вражаючу підготовку до викликів сільськогосподарського сезону.

На противагу, деякі регіони зіткнулися з значною нестачею засобів захисту рослин. Серед них Донецька область із рівнем забезпечення лише 13,2%, Чернівецька (43,2%), Львівська (46,2%) та Чернігівська (49,7%) області, що вказує на критичну потребу в підвищенні рівня забезпеченості в цих зонах.

Важливо наголосити, що ще місяць тому ситуація була дещо іншою — загальний рівень забезпеченості засобами захисту рослин серед українських агровиробників складав лише 40,2% від потреби на першу половину року, що підкреслює значний прогрес у цій галузі за короткий термін.

Джерело інформації та фото: superagronom.com

Зараз читають