Пошук
Close this search box.
Японія передала Україні сучасну техніку для експлуатації меліоративних систем
Трактори

У рамках Проекту міжнародної технічної допомоги “Програма екстреного відновлення”, “Невідкладна підтримка аграрного сектору”, який фінансується Урядом Японії за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), Україна отримала 25 одиниць техніки одного з провідних світових виробників Komatsu. Колісні та гусеничні екскаватори, універсальні екскаватори-навантажувачі і бульдозери передані водогосподарським організаціям Державного агентства України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.

 19 березня відбулась передача 15 одиниць цієї техніки водогосподарським організаціям Одещини.

 “Для української меліорації –  це велика допомога. Ми щиро вдячні японським друзям за підтримку розвитку української меліоративної системи. Важливо, що ми отримуємо допомогу вже зараз, не чекаючи перемоги, і вже зараз ми зможемо втілювати заплановані кроки для збереження та розвитку меліоративної системи України”, – наголосив радник Міністра аграрної політики та продовольства України Михайло Соколов під час передачі техніки в Одеській області.

 Окрім Одещини японську техніку вже отримали водогосподарства  Запорізької області – три одиниці та Рівненщини – сім одиниць.

 Загалом Уряд Японії в рамках Проекту підтримки аграрного сектору поставить державним експлуатаційним організаціям Держрибагентства понад 90 одиниць сучасної техніки провідних японських та світових виробників – екскаваторів, тракторів, бульдозерів, кранів, тралів, тягачів, пікапів, косарок, земснарядів.

 Ця техніка призначена істотно покращити ефективність виконання ремонтних та доглядових робіт на об’єктах державної меліоративної інфраструктури.

Джерело та фото: МінАгро України

Зараз читають