Пошук
Close this search box.
Єврокомісія схвалила схему державної допомоги Франції в розмірі 500 млн євро для підтримки інвестицій у сільське господарство
еврокомісія

Згідно з правилами ЄС про державну допомогу, Європейська комісія схвалила французьку схему підтримки інвестицій у холдингові компанії на суму 500 млн євро, які займаються первинним виробництвом сільськогосподарської продукції. Цей захід сприятиме досягненню цілей Спільної сільськогосподарської політики шляхом сприяння розвитку інтелектуального, конкурентоспроможного, стійкого та диверсифікованого сільськогосподарського сектора.

Допомога надаватиметься у форматі прямих грантів, субсидій процентної ставки, позик з низькими відсотками, авансів, що підлягають поверненню, гарантій, а також податкові переваги. Схема буде відкрита для малих і середніх сільськогосподарських холдингових компаній; великих інкубаторних заводів, які здійснюватимуть інвестиції, спрямовані, зокрема, на покращення добробуту тварин; місцеві та регіональні органи влади, які займаються економічною діяльністю у сфері первинного сільськогосподарського виробництва. Допомога покриватиме від 65% до 100% прийнятних витрат.

Джерело та фото (дайджест МінАгро України): з посиланням на ec.europa.eu

Зараз читають