Пошук
Close this search box.
Єврокомісія запустила платформу для обговорення стратегії розвитку агросектору
флаги

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн сьогодні, 25 січня 2024 року, офіційно запустила платформу «Стратегічний діалог щодо майбутнього сільського господарства в ЄС», яка має сформувати спільне бачення майбутнього розвитку агросектору. Пише uga.ua.

Ініціатива розглядатиме виклики галузі, які включатимуть рівень життя фермерів і сільських громад, використання технологій та інновацій, просування харчової системи ЄС, а також підтримку сільського господарства, говориться у повідомленні Єврокомісії.

Стратегічний діалог, головою якого призначили професора Пітера Штрошнайдера, залучатиме зацікавлені сторони з усього агропродовольчого ланцюга — фермерів, власників продовольчих магазинів, європейських роздрібних торговців, споживчі організації, екологічні групи, фінансові установи та наукові кола.

У першій половині цього року буде організовано низку засідань.

«Діалог стане можливістю почути перспективи, амбіції, занепокоєння та рішення фермерів та інших ключових зацікавлених сторін з усього агропродовольчого ланцюга з метою знайти спільну мову для майбутнього агропродовольчого сектору ЄС», — говориться у повідомленні.

Джерело та фото: uga.ua

Зараз читають