Пошук
Close this search box.
Закон про страхування інвестицій від війни запрацює з нового року – аналіз документу
investitsii-35073

З 1 січня 2024 року в Україні запрацює закон 3497-IX про страхування інвестицій від воєнних ризиків через Експортно-кредитне агентство (ЕКА). Документ уже підписав президент, пише agropolit.com

В законі зазначено, що саме такі агентства відіграють вирішальну роль у страхуванні інвестицій від воєнних ризиків у світі. Експортно-кредитні агентства є підтримуваними урядом організаціями, які забезпечують страхування та фінансування для нарощування експорту з відповідних країн.

Основною метою EКA є підтримка експортно-орієнтованих підприємств відповідних країн шляхом зменшення ризиків, пов’язаних з інвестуванням на іноземних ринках, зокрема, надаючи страхове покриття від ризиків, пов’язаних з військовими конфліктами.

EКA пропонують страхове покриття за допомогою різноманітних механізмів, включаючи кредитне страхування, страхування політичних ризиків та інвестиційні гарантії. Кредитне страхування забезпечує захист від збитків, спричинених непогашенням позики, тоді як страхування політичних ризиків захищає від збитків, спричинених діями уряду, такими як експропріація чи обмеження конвертації валюти.

Джерело та фото: agropolit.com

Зараз читають