Пошук
Close this search box.
Засновник та СЕО Астарти увійшов до списку 100 лідерів України за версією Українська правда
03

Віктор Іванчук, засновник та СЕО Астарти – у списку 100 лідерів України за версією «Українська правда». Про це повідомляє пресслужба компанії у Фейсбук, пише Agroelita.

«Цей проєкт відрізняється від інших рейтингів, які визначають заможність чи впливовість. Бо на перше місце ми поставили таку важливу рису людського характеру як лідерство», – говорить головна редакторка видання Севгіль Мусаєва. – Наша команда щиро вважає, що люди, які змогли взяти на себе відповідальність, які робили більше, ніж навіть вони самі від себе очікували, допомагають нашій країні вистояти в найважливішій історичній битві за право бути. Бо для лідерства неважливі посади, статус чи гроші».

«Для мене честь бути серед таких українців. Але це стало можливим насамперед завдяки людям, які мене оточують і надихають: нашим захисникам, які змінили офіси на окопи і проявляють неймовірну відвагу та стійкість, відвойовуючи право на наше майбутнє. Нашій команді, яка залишилася в Україні і тут, в тилу, робить усе можливе, щоб допомогти ЗСУ наближати Перемогу, підтримати економіку під час війни та створити фундамент для післявоєнного відновлення країни. Громадським організаціям і волонтерам, з якими ми співпрацюємо, і нашим українським та міжнародним партнерам, які нас підтримують. Родині. Я згоден зі словами Севгіль Мусаєвої, що навкруги – тисячі історій простих людей, які робили та роблять неймовірні речі і саме це найкраща протиотрута від зневіри та смутку. Бо ця війна – також час чесних відповідей про себе, свої цінності та переконання. Час, коли потрібно брати на себе відповідальність та перемагати», – зазначив Віктор Іванчик.

Джерело та фото: agroelita.info

Зараз читають