Пошук
Close this search box.
Заступниця міністра назвала країни, які можуть стати прикладом для розвитку українського агросектору
yevrosoyuz

Заступниця міністра економіки України Надія Бігун розповіла про те, які країни можуть стати прикладом для українського агросектору і наскільки його треба брати з Польщі. Про це повідомляє agropolit.com

За її словами, Польща ефективно скористалася програмами Євросоюзу, спрямованими на покращення економічних показників і Україна має навчитися такій ефективності. Надія Бігун підкреслила, що Україна має навчитися вирішувати прості проблеми, такі як ведення бізнесу по-білому і підготовка звітності відповідно до міжнародних стандартів.

В якості прикладу, заступниця міністра навела Нідерланди – країну з великим агросектором, в якому конкуренцію замінили на кооперацію. За її словами, Україна могла б домовитись про кооперацію з Польщею, але ця європейська країна змушена конкурувати на внутрішньому і зовнішньому ринку.

Не має бути в нас однієї якоїсь країни, на яку би ми мали орієнтуватися, ми ж розумні люди, ми маємо з усіх країн подивитися і взяти найкраще, що для нас підійде, і використати на свою користь. У ЄС кожному новому члену передбачається програма, яка би могла підтягнути економіку цієї країни до рівня європейської, щоб розриву не було. Для Євросоюзу, для його стійкості дуже важливо, щоб не було великих розривів в економіках», – зазначила Надія Бігун.

Джерело та фото: Agropolit

Зараз читають