Пошук
Close this search box.
Жовтень в Австралії був найсухішим за понад два десятиліття
австралія

Австралія, провідний експортер пшениці, ячменю та ріпаку, пережила найпосушливіший жовтень за понад 20 років і п’ятий найпосушливіший жовтень, починаючи з 1900 року, оскільки погода Ель-Ніньо продовжує приносити в країну сухі та жаркі умови.

На початку того місяця урядовий синоптик оцінив виробництво пшениці в 25,4 млн тонн, що на 36% менше, ніж роком раніше, коли врожай підвищився завдяки рясним дощам. Суха погода з того часу може ще більше знизити очікування. Збирання пшениці та ячменю в основному починається в листопаді і триває до січня.

Крім цього, австралійське вівчарство переживає кризу, коли ціни близькі до найнижчого рівня за 16 років, що змушує деяких фермерів на заході країни безкоштовно віддавати своїх тварин виробникам кормів для домашніх тварин.

Ціни на баранину впали на 75% за останній рік, за словами Тіма Джексона, аналітика глобальних поставок Meat & Livestock Australia. Ціни на овець також впали: у жовтні дорослі тварини коштували лише 34 австралійські долари ($22), а за деякими повідомленнями тварини продавалися менше ніж за долар за голову, сказав він.

Джерело та фото (дайджест МінАгро України): з посиланням на businessmirror

Зараз читають