Пошук
Close this search box.
Знижений попит на свинину в Китаї – ще одна ознака економічної кризи
свинина

«Свинина продається погано», — сказав Яо Шанлі, оптовик із Шанхая, який постачає продукцію ресторанам міста. «Подивіться на економічну ситуацію зараз. Економіка погана. Немає попиту. Хвилі нарощування запасів перед святом теж не було», – сказав він. Повідомляє minagro.gov.ua

Оптові ціни на свинину впали у вересні перед святами.

Споживання свинини в Китаї зросло майже в п’ять разів за останні 40 років. Але навіть відносно забезпечені домогосподарства слідкують за грошовими витратами, оскільки економіка сповільнюється, а затяжна криза підриває довіру.

Вплив буде відчутний аж до Америки, фермери якої постачають більшу частину кормів для великого поголів’я свиней у Китаї.

Продажі туш уповільнилися, а бойні не отримують багато замовлень, згідно з консалтинговою компанією Mysteel, яка посилається на вплив млявої економіки.

«Цей раунд поповнення запасів до свят фактично закінчився, а попит ще не почався», — сказав Чжу Ді, аналітик GF Futures Co.

Рентабельність уже відстає від рівня до пандемії через надлишок пропозиції, слабкий попит, високі ціни на корми та витрати на боротьбу з такими хворобами, як африканська чума свиней.

Джерело та фото (дайджест МінАгро): minagro.gov.ua, з посиланням на bloomberg.

Зараз читають